up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

Obuwie damskie

Obuwie damskie moda

Kupuj spośród naszego bogatego asortymentu Obuwie damskie! Kupuj w konkurencyjnych cenach moda sprzęt w dressinn.

Marki Obuwie damskie

Polecane produkty w Obuwie damskie

Wskazówki, jak wybrać odpowiednie buty na każdą okazję

Buty na łódź

Buty żeglarskie są zwykle wykonane z tkaniny lub skóry z gumowymi podeszwami. Buty łodzi przeznaczone są do użytku na łodzi. Lamówki są podzielone na podeszwy, aby zapewnić przyczepność na śliskim pokładzie; skład skóry, oprócz wykorzystania oleju, ma być odporny na wodę; i jest bardzo trwały.

Buty i botki

Botki i botki to obuwie, które zakrywa całą stopę i rozciąga się aż do kostki, a nawet kolana. Istnieje wiele stylów butów i botków, które są otwarte lub z zakrytymi palcami i wiele innych fasonów, niektóre buty i botki mają nawet podeszwy, a niektóre mają obcasy.

Sandały

Sandały to zrelaksowany rodzaj obuwia, posiadający podeszwę mocowaną do stopy użytkownika za pomocą taśm przechodzących przez podbicie i przez kość skokową. Sandały mogą mieć również obcas. Możesz kupić sandały od Levis , Superdry, Adidas originals, Gstar, Nike, New Balance, Timberland, Vans, Puma Select.

Buty

But jest artykułem obuwniczym przeznaczonym do ochrony i podtrzymywania stopy. Buty są również wykorzystywane jako element mody i stylu. Wzory butów zmieniły się w dużej mierze od kultury do kultury, z cechami, które wcześniej musiały spełniać swoje role.

Kapcie

Pantofel to rodzaj obuwia do użytku w pomieszczeniach, które bez wysiłku ślizga się na stopie i zdejmuje z niej. Możesz preferować chodzenie boso, chyba że jest bardzo chłodno, w takiej sytuacji używasz kapci. Kapcie są wygodne i często też są gorące. Nazwa pochodzi od tego, że można bez wysiłku wkładać i zdejmować kapcie.

Trampki

Solidne lub zrelaksowane obuwie na gumowej podeszwie określa się jako trampki. Sneakersy są przeznaczone do treningów i gier, ale są też bardzo dobrze znanymi butami na co dzień, ponieważ są tak wygodne. Sneakersy słyną z bezgłośnych gumowych podeszw, idealnych do skradanie się. Możesz kupić trampki od Levis , Superdry , Adidas originals , Gstar , Nike , New Balance , Timberland , Vans , Puma Select .

Więcej o butach damskich

Akcesoria: Akcesoria do butów damskich to sznurowadła, klamry i wkładki.
Drewniaki: Drewniaki to rodzaj obuwia używanego przez osoby, które długo pracują na nogach.
Espadryle: Espadryle to nieformalne, gładkie buty na sznurowej podeszwie, wykonane z tkaniny i elastycznej podeszwy.
Japonki: Japonki to rodzaj sandałów, zwykle używanych jako rodzaj swobodnej odzieży.
Baletki: Baletki to damskie buty na bardzo cienkim obcasie lub w ogóle bez obcasa. Takie same jak baletki damskie.


clouse menu Zamknij