Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Reverie

Oakley Reverie

Oakley Reverie

Oakley Reverie

  • Oakley Reverie
  • Oakley Reverie
  • Oakley Reverie
  • Oakley Reverie
  • Oakley Reverie
  • Oakley Reverie

Oakley Reverie

Opis produktu Oakley Reverie

Od wschodu do zachodu słońca, Oakley Reverie utrzymuje się z aktywnego życia, podczas gdy zarobki głównych punktów za styl. Marzyliśmy się to ultra lekka konstrukcja dostarczyć całodzienny komfort i uzupełniają różnorodne kształty twarzy. Wylotami geometria Oakley Reverie tworzy elegancką sylwetkę, że? S wystarczająco wszechstronny, aby trafić na ulice na bieg następnie spotkać się z przyjaciółmi bez pomijania beat.

Cechy:

Unobtainium® noski zwiększają przyczepność potu na uchwycie bez poślizgu

Three Point Fit utrzymuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznego podczas eliminując punkty nacisku

Technologia:

High Definition Optics®:

High Definition Optics® (HDO®) jest zbiorem opatentowanych technologii, które pozwalają Oakley Okulary spełniają lub przekraczają standardy testowania American National Standards Institute dla przejrzystości optycznej, wierności wizualnej i odporność na uderzenia.

PRIZM:

Prizm to rewolucja w dziedzinie optyki obiektywu zbudowanych na dekadach badań naukowych kolor. Soczewki Prizm zapewnić bezprecedensową kontrolę transmisji światła powodując kolorach precyzyjnie dostrojone do maksymalizacji kontrastu i zwiększenia widoczności.


Interesuje Cię Oakley Reverie? Jest w tym momencie w naszym sklepie dressinn, naszym moda sklepie online. W dressinn znajdziesz więcej produktów moda marki Oakley. Nie czekaj i ciesz się Oakley Reverie - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment moda.

Cechy Oakley Reverie

Wiek
Rodzaj soczewki
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij