Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Fuel Cell Polarized

  • Oakley Fuel Cell Polarized
  • Oakley Fuel Cell Polarized
  • Oakley Fuel Cell Polarized

Oakley Fuel Cell Polarized

Opis produktu Oakley Fuel Cell Polarized

Przez jakiś czas bawiliśmy się mieszanką sztuki i technologii. Pomysł polegał na stworzeniu czystego, autentycznego stylu dla tych, którzy nie tylko kroczą ścieżką życia - tupią i zostawiają ślady stóp. To właśnie doprowadziło do Oakley Fuel Cell ™. Ideą jest tu niezachowanie oryginalności i gładki wygląd. To dowód na to, że kiedy autentyczność mówi sama za siebie, mówi głośno.

Dane techniczne:

Szerokość obiektywu: 60 mm

Szerokość mostu: 19 mm

Wysokość obiektywu: 40 mm

Długość ramienia świątyni: 130 mm

Technologia:

Polarized®: poprawa bezpieczeństwa, komfortu i wydajności, soczewki Oakley HDPolarized odfiltrowują 99% odbicia odbitego bez zmętnienia i zniekształceń optycznych, które mogą pochodzić ze spolaryzowanych soczewek wykonanych przy użyciu konwencjonalnych technik produkcyjnych.

High Definition Optics®: High Definition Optics® (HDO®) to zbiór opatentowanych technologii, dzięki którym okulary Oakley spełniają lub przewyższają standardy testowe American National Standards Institute w zakresie przejrzystości optycznej, wierności wizualnej i odporności na uderzenia.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Oakley Fuel Cell Polarized jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Oakley Fuel Cell Polarized, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym dressinn. Nasza szeroka kolekcja Okulary przeciwsłoneczne zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z moda w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w dressinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Oakley Fuel Cell Polarized

Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij