Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Bottle Rocket Polarized

  • Oakley Bottle Rocket Polarized
  • Oakley Bottle Rocket Polarized
  • Oakley Bottle Rocket Polarized

Oakley Bottle Rocket Polarized

Opis produktu Oakley Bottle Rocket Polarized

Uzbrojony w najlepsze soczewki spolaryzowane na świecie, Bottle Rocket? sprawia, że ​​wydajność wzrasta dzięki architekturze bez półki i szerokiemu otwarciu możliwości. Lekka, a zarazem wytrzymała rama O Matter® zapewnia całodzienny komfort dzięki uszykom Unobtainium®, które zapewniają brak poślizgu. Ten klasyczny wygląd Oakley został zaprojektowany z myślą o stylu życia, który nie chce stać w miejscu.

Pozwoliliśmy sztuce i nauce zderzyć się, by stworzyć Butelkę Rakietową. Obiektywy z otwartą krawędzią mają 8,75 krzywizny podstawy, aby zapewnić szerokie widzenie peryferyjne.

Okulary polaryzacyjne Oakley HD są standardowo wyposażone w butelki rakietowe i nie ma nic standardowego w ich osiągach. Nie posiadają one zmętnienia i zniekształceń optycznych wspólnych dla zwykłych soczewek spolaryzowanych, a dzięki opatentowanym innowacjom High Definition Optics® (HDO®) uzyskuje się niezrównaną klarowność i ochronę wizualną.

Komfort jest królem z ramami Oakley, a Bottle Rocket nosi koronę. Odporna na stres O Matter® sprawia, że ​​konstrukcja ta jest trwała, a przy tym lekka, a precyzyjny system Three Point Fit maksymalizuje komfort i zachowuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznym. Dla sił G aktywnego życia zaprojektowaliśmy uszy Unobtainium®, które zwiększają przyczepność, gdy się pocisz.

Polaryzacja Oakley eliminuje oślepiające promienie olśnienia z wydajnością większą niż 99%, a nasza technika produkcji eliminuje zamglenie i zniekształcenia wizualne, które występują w zwykłych soczewkach spolaryzowanych. Te spolaryzowane soczewki zostały zaprojektowane w celu zwiększenia kontrastu i percepcji głębi, dzięki czemu uzyskasz dokładniejszy obraz trofeum, który będzie ścigał Twoją przynętę. Wszystkie są wykonane z Plutonitu® w celu odfiltrowania 100% wszystkich promieni UV. Jeśli potrzebujesz korekty na receptę, mamy cię przykryte.

Butelka Rocket jest dostępna z soczewkami soczewkowymi Oakley Authentic. Zobacz swojego specjalistę od oczu na temat zakresu recept i opcji premium.

Obiektyw:

100% Oakley HD Spolaryzowane. Zminimalizowane olśnienie dzięki technologii, która produkuje najlepsze soczewki spolaryzowane na naszej planecie

Zoptymalizowane widzenie peryferyjne i boczna ochrona przed słońcem, wiatrem i uderzeniami poprzez zakrzywienie 8,75 krzywizny soczewki

Optyczna precyzja i wydajność spełniająca wszystkie standardy ANSI Z87.1

Ochrona przed skutkami uderzeń, która przewyższa testy High Velocity i High Impact firmy Oakley

Ochrona UV materiału soczewki Plutonite®, który odfiltrowuje 100% wszystkich UVA, UVB, UVC i szkodliwego niebieskiego światła do 400 nm

Redukcja odblasków i dostrojona transmisja światła powłok soczewek Iridium®

Dostępne z soczewkami soczewkowymi Oakley Authentic

Rama:

Wytrzymałość i całodzienny komfort lekkiego, odpornego na stres materiału ramy O Matter®

Uszy Unobtainium zwiększają przyczepność z potem

Wygoda i wydajność aparatu Three Point Fit, który utrzymuje soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznym

Akcenty z metalowymi ikonami


W sklepie dressinn z moda znajdziesz Oakley Bottle Rocket Polarized w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Oakley Bottle Rocket Polarized, m.in. z kategorii Akcesoria męskie od swojego sklepu moda online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów moda na temat sprzętu, a także opinie o Oakley Bottle Rocket Polarized.

Cechy Oakley Bottle Rocket Polarized

Kolor

Recenzje klientów i pytania (4)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Idealne okulary przeciwsłoneczne

-

Szybka dostawa. Idealne okulary przeciwsłoneczne.

Dobre okulary

-

Spolaryzowane soczewki są koniecznością, a te są idealne! Super wygodne i jasne.

Dobry

-

Te okulary są niesamowite! Lekkie i elastyczne, tak dobre dla sportowych. Stylowy wygląd, więc co jeszcze można chcieć.

Naprawdę góry te okulary

-

Naprawdę góry te okulary. Bardzo lekki i doskonały w słońcu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij