Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Le coq sportif

Le coq sportif Aceone CVS

Le coq sportif Aceone CVS

Le coq sportif Aceone CVS

  • Le coq sportif Aceone CVS
  • Le coq sportif Aceone CVS
  • Le coq sportif Aceone CVS
  • Le coq sportif Aceone CVS
  • Le coq sportif Aceone CVS

Le Coq Sportif Aceone CVS

Opis produktu Le coq sportif Aceone CVS

Seria Aceone CVS, zainspirowana wzorami gwiazdy wulkanizowanego zasięgu, odznacza się cienką, płaską sylwetką, osadzoną na podstawie płótna. Jego wyrafinowany wygląd, dostępny w różnych kolorach, ozdobiony jest szczegółami o wielkiej subtelności, na przykład z haftowanym logo "praktyki" oraz z kontrastującym opaską, metalowym górnym guzikiem i linią neonową, która przyciąga podeszwą.

Loneta


Korzystaj z naszych ofert dla Le coq sportif Aceone CVS. W twoim sklepie online moda, w dressinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem moda. Możesz także sprawdzić inne kategorie moda i znaleźć produkty marki Le coq sportif w najlepszej cenie.

Cechy Le coq sportif Aceone CVS

Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij