Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kanebo

Kanebo Sensai Ultimate Cream 40ml

  • Kanebo Sensai Ultimate Cream 40ml
  • Kanebo Sensai Ultimate Cream 40ml

Kanebo Sensai Ultimate Cream 40ml

Opis produktu Kanebo Sensai Ultimate Cream 40ml

Kanebo Sensai Ultimate Cream 40 ml.

SENSAI prowadzi badania nad mechanizmem naprawy naturalnego DNA od 1999 roku. Zainspirowany najnowszymi wynikami, SENSAI opracował naturalny składnik Sakura Eternal Complex, który pochodzi z kwiatu wiśni. W ramach ULTIMATE, naszej najwyższej serii antystarzeniowych produktów do pielęgnacji skóry, Sakura Eternal Complex działa w harmonii z Koishimaru Silk Ex, aby zapewnić nieskazitelną skórę i młodzieńczy blask.

Krem

Znakomicie bogaty krem, który rozpływa się po skórze, nadając cerze blask od wewnątrz. Z Sakura Eternal Complex, aby aktywować witalność skóry.

Zastosuj poranki i wieczory po balsamie.


Kanebo Sensai Ultimate Cream 40ml to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z moda. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Konkretne zabiegi i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Kosmetyki znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie dressinn! Oferujemy szeroki wybór Kanebo, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Kanebo Sensai Ultimate Cream 40ml

Płeć
Type of skin
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij