Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kanebo

Kanebo Sensai Prime Solution 75ml

  • Kanebo Sensai Prime Solution 75ml
  • Kanebo Sensai Prime Solution 75ml

Kanebo Sensai Prime Solution 75ml

Opis produktu Kanebo Sensai Prime Solution 75ml

Kanebo Sensai Prime Solution 75 ml

Nasz najwyższy płyn startowy

Zasadniczy pierwszy krok do podwójnego nawilżania, SENSAI PRIME ROZWIĄZANIE nie tylko nawilża skórę, ale także rozbudza niezbędną komunikację komórkową, która zmniejsza się wraz z wiekiem. Podczas gdy Koishimaru Silk EX kąpie komórki skóry w nieskończonym oceanie wilgoci, ekstrakt z Sanzashi (głogu) zwiększa wrażliwość komórek *, gruntując skórę w celu późniejszego leczenia przeciwstarzeniowego skóry.

* Testowany in vitro

Bogaty, orzeźwiający zabieg pierwszego etapu nawilżający z pięknym kwiatowym bukietem, który pozostawia skórę miękką, nawilżoną i wyglądającą na ożywioną, gotową na przyjęcie kolejnych kremów lub emulsji.

Zastosuj poranki i wieczory po oczyszczeniu, jako pierwszy krok w swojej nawilżającej rutynie. Śledź za pomocą emulsji i / lub kremu.


Chcesz kupić Kanebo Sensai Prime Solution 75ml? Nie musisz już szukać! dressinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Konkretne zabiegi. Odkryj nowe promocje na Kosmetyki w dressinn. Przygotowane przez Kanebo, produkty Konkretne zabiegi są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Kanebo Sensai Prime Solution 75ml

Typ kosmetyku
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij