Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kanebo

Kanebo Sensai Cellular Hydrachange Essence 40ml

  • Kanebo Sensai Cellular Hydrachange Essence 40ml
  • Kanebo Sensai Cellular Hydrachange Essence 40ml

Kanebo Sensai Cellular Hydrachange Essence 40ml

Opis produktu Kanebo Sensai Cellular Hydrachange Essence 40ml

SENSAI CELLULLAR HYDRACHANGE ESSENCE 40ml

Seria Hydrating została opracowana, aby zainicjować "reakcję łańcuchową hydry", która promuje syntezę kwasu hialuronowego, zapewniając obfite, ciągłe nawodnienie od wewnątrz i bardziej wyściełaną skórę.

Jedwabista faktura nasyca skórę wilgocią i wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami, aby pomóc osiągnąć bardziej sprężystą, elastyczną skórę.

Zastosuj poranki i wieczory po balsamie.


Kanebo Sensai Cellular Hydrachange Essence 40ml jest idealny, by dopełnić twój sprzęt moda. W twoim sklepie online dressinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na dressinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym moda znajdziesz inne produkty moda dopełniające Kanebo Sensai Cellular Hydrachange Essence 40ml.

Cechy Kanebo Sensai Cellular Hydrachange Essence 40ml

Type of skin
Typ kosmetyku
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij