up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

Higiena

Higiena moda

Kupuj spośród naszego bogatego asortymentu Higiena! Kupuj w konkurencyjnych cenach moda sprzęt w dressinn.

Marki Higiena

Polecane produkty w Higiena

Jak dbać o higienę włosów i ciała?

Oto kilka akcesoriów zapewniających dobrą higienę:

Ciało

Mycie ciała: Antybakteryjne mycie ciała skutecznie eliminuje bakterie, jednocześnie oczyszczając skórę z kurzu, nadmiaru sebum, zapachu, pocenia się i makijażu.

Dezodorant: umożliwia organizmowi pozbycie się potu dzięki jego bezpośredniemu procesowi. Niezatkane pory pod pachami. Zmniejsz drażliwość pod pachami. Zwiększona ogólna detoksykacja organizmu poprzez pocenie.

Włosy

Szampon: Służą jako środki czyszczące lub pieniące, które usuwają zanieczyszczenia z włosów. Składniki szamponu są bardziej kojące na włosach i chronią zewnętrzną powłokę włosów od podstaw.

Olejek: Olejki mogą pomóc w poprawie kondycji włosów przy bardzo ograniczonej szansie na skutki uboczne przy rozsądnym limicie cenowym. Są również wygodne w aplikacji.

Higiena intymna

Płyn do higieny intymnej: Płyn do higieny intymnej to zawiesina stworzona głównie do higieny intymnej kobiet. Pomaga w utrzymaniu najlepszego pH i usuwa niepokój pochwy. Ciągłe używanie myjki sprawi, że będziesz wyglądać świeżo, a nawet zredukujesz drażliwość i nieprzyjemne zapachy.

Golić

Krem do golenia: Krem do golenia służy do golenia. Tworzy płaską warstwę bezpieczeństwa między maszynką do golenia a skórą, zapewniając mniejszy opór i zmniejszając ryzyko zaczerwienienia, zranienia i bolesności po goleniu, a także mniej skaleczeń i śladów. Krem do golenia nawilży Twoją skórę, jeśli zawiera odpowiednie składniki.

Możesz kupić produkty do higieny ciała i włosów takich marek jak Billabong, Dior, Calvin Klein, Cerda Group, Laconme, Yves Saint Laurent.

clouse menu Zamknij