Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Hermes

Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100ml

  • Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100ml
  • Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100ml

Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100ml

Opis produktu Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100ml

Świecąca świeżość grejpfruta z niuansami płatków róży.

Historia z tyłu

"Słodko-gorzka woda kolońska: wolność w tradycji." Jean Claude Ellena

Dzięki klasycznemu podejściu do żywiołowości i świeżości cytrusów róża Eau de pamplemousse wyróżnia się nowoczesnym stylem pisania. Cytrusowy motyw tej noweli, wcielonej przez grejpfrut, nabiera nowego blasku, gdy wchodzi w kontakt z różami.

Kolekcja Colognes odzwierciedla dom życia Hermès. Hojne, symboliczne wyrażenia prostych, iskrzących przyjemności, każda woda kolońska Hermès jest olśniewającą migawką.


Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100ml dostępny w różnych typach. Kup go w dressinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100ml posiada oficjalną gwarancję marki Hermes. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Perfumy i kategorii Perfumy damskie.

Cechy Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100ml

rodzaje perfumerii
Pojemność

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij