Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Happy Plugs

Happy plugs

Happy Plugs powstał pod koniec 2011 roku, kiedy organizator Andreas Vural szukał kilku genialnych słuchawek dla swojej lepszej połowy. Przejął kontrolę i sam namalował kilka słuchawek. Poza tym ona i jej towarzysze uwielbiali ich! W tym momencie przyznał, że jest miejsce na dobrze skonstruowane i rozsądnej jakości słuchawki, które przeszły użyteczność w przestrzeni technologicznej. Na podstawie tego przekonania wymyślono markę słuchawek Happy Plugs.
Happy Plugs ma strukturę szwedzką, znaną z energicznego designu i sceny muzycznej. Wprowadzony na świat wraz z dążeniem do przekształcenia podstawowej fanaberii technologicznej w projektowanie niekwestionowanych wymagań. Design i styl są przekazywane przez wszystkie słuchawki, aż do interesującego pakowania.
Happy Plugs to z pewnością nowy sposób na cieszenie się muzyką z wyczuciem mody!

TRUE WIRELESS HEADPHONES

TRUE WIRELESS HEADPHONES

WIRELESS HEADPHONES

WIRELESS HEADPHONES

WIRED HEADPHONES

WIRED HEADPHONES

Kategorii

Elektronika (25)

Wszystko( Happy Plugs )
Zamknij