Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Etnies

Etnies Kids Barge Ls

  • Etnies Kids Barge Ls
  • Etnies Kids Barge Ls
  • Etnies Kids Barge Ls

Etnies Kids Barge Ls

Opis produktu Etnies Kids Barge Ls

Barge LS Kids został przeprojektowany i odnowiony. Dodanie ciężkiego kołnierza opancerzonego i podniesienie pięty sprawiło, że różnica w odtworzeniu Barge LS Kids była mniejsza i bardziej wąska.

Cechy:

Regenerowana wkładka z pianki PU z odzysku

Hefty kołnierzyk opancerzony

Wąskie wulkanizowane stopki

Jednoczęściowy palec u nogi


Etnies Kids Barge Ls jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie moda znajdziesz Etnies Kids Barge Ls i powiązane produkty. Nasza gama produktów Sneakers została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Etnies Kids Barge Ls

Płeć
Sneakers
Zamknięcia
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij