Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dubarry

Dubarry Galway

Dubarry Galway

  • Dubarry Galway
  • Dubarry Galway
  • Dubarry Galway

Dubarry Galway

Opis produktu Dubarry Galway

Cechy


Pełna podszewka Gore Tex zapewnia pełną wodoodporność

DryFast DrySoft zewnątrz skóra zapewnia ochronę, komfort, kontrolę temperatury, trwałość i styl.

Traktowane z zewnątrz pozwala wypłukać błoto i błoto z buty z węża!

PU / Podeszwa, unikalne buty Dubarry, jest bezpośredni wtrysk formowana do górnej, aby zapewnić prawidłowe uszczelnienie najwyższej funkcji.


Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie moda, odkryj dressinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Dubarry , wszystkie nasze produkty moda posiadają pełną gwarancję producenta Dubarry. Lubisz Dubarry Galway? Wybierz jedną z naszych kategorii Obuwie damskie i odkrywaj szereg produktów Obuwie damskie. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Dubarry Galway

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij