Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Chloe

Chloe Eau De Parfum 30ml

  • Chloe Eau De Parfum 30ml
  • Chloe Eau De Parfum 30ml

Chloe Eau De Parfum 30ml

Opis produktu Chloe Eau De Parfum 30ml

Kwiatowa i drzewna woda perfumowana

Obchodząc dziesięciolecie swojego charakterystycznego zapachu Maison przedstawia niespotykane, nieodparcie intensywne Absolu De Parfum.

Ten ekskluzywny zapach sublimuje oryginalny Rose Damascena, łącząc go z pachnącą absolutną Rose Centifolia z Grasse. Dotyk paczuli dodaje charakteru, a waniliowy absolut rozwija jej okrągłe, aksamitne fasety.


Kochasz moda? Kupuj Chloe Eau De Parfum 30ml i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Chloe. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Perfumy we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania moda, modele Perfumy damskie zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Chloe Eau De Parfum 30ml

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij