Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Boucheron

Boucheron Bottega Veneta Eau de Parfum 100ml

  • Boucheron Bottega Veneta Eau de Parfum 100ml
  • Boucheron Bottega Veneta Eau de Parfum 100ml

Boucheron Bottega Veneta Eau de Parfum 100ml

Opis produktu Boucheron Bottega Veneta Eau de Parfum 100ml

Bottega Veneta, woda perfumowana, przywołuje giętkość i zmysłowość słynnych wyrobów skórzanych. Zapach, skórzasta szypura kwiatowa, łączy w sobie węchowy język weneckich wsi - świeże łąki, skoszone siano, kwiaty, ziemię i drewno - z delikatnym bogactwem skóry w kreacji wykonanej ze skrupulatnością mistrzowskiego rzemieślnika. Łącząc miękkie, zaokrąglone łuki i potężne kształty, gładką zewnętrzną i intrecciato teksturę na spodzie, butelka Bottega Veneta jest obiektem, który ujawnia swoją złożoność tylko z biegiem czasu. Kolory są sygnowane Bottega Veneta: czapka i kołnierz brunito, logo ebano i skórzana wstążka w kolorze skóry, przypinana motylkiem brunito. Sama butelka, zainspirowana weneckim szkłem i tradycyjną włoską karafką, zaprojektowana z myślą o ponadczasowych liniach i rezonansowych zestawieniach, jest pod każdym względem naczyniem o harmonijnej prostocie i doskonale zrównoważonych sprzecznościach.

Boucheron Bottega Veneta Eau de Parfum 100ml jest idealny, by dopełnić twój sprzęt moda. W twoim sklepie online dressinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na dressinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym moda znajdziesz inne produkty moda dopełniające Boucheron Bottega Veneta Eau de Parfum 100ml.

Cechy Boucheron Bottega Veneta Eau de Parfum 100ml

rodzaje perfumerii
Pojemność

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij