up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

Akcesoria dziecięce

Akcesoria dziecięce moda

Kupuj spośród naszego bogatego asortymentu Akcesoria dziecięce! Kupuj w konkurencyjnych cenach moda sprzęt w dressinn.

Marki Akcesoria dziecięce

Polecane produkty w Akcesoria dziecięce

Jakie dodatki są lepsze dla dzieci?

Butelki

Butelki to pojemniki z wąską szyjką, wykonane z nieprzepuszczalnego tworzywa sztucznego o różnych kształtach i wymiarach, które służą do przechowywania i przenoszenia płynów, a ich otwór na linii butelkowania można zamknąć korkiem wewnętrznym, zewnętrzną pokrywą butelki, ustnikiem lub skutecznym „wewnętrznym uszczelnienie” wykorzystując uszczelnienie inicjujące.

Czapki, czapki i czapki

Czapki, czapki i czapki są nakryciem głowy. Czapka to delikatna, obcisła osłona lub czapka, która jest zwykle wykonana z polaru, materiału polimeryzowanego lub futra. Czapka jest również osłoną na głowę i zwykle służy do ochrony głowy przed promieniami słonecznymi. Czapki są zwykle przeznaczone do ogrzewania i ochrony przed zimnem.

Rękawiczki, Szaliki

Rękawiczki, szaliki są używane do ochrony przed zimnem. Rękawica to część garderoby składająca się z dłoni. Rękawiczki zwykle mają osobne osłony lub otwory na każdą cyfrę i kciuk. Szalik to artykuł z tkaniny owinięty wokół szyi lub głowy, aby zapewnić ciepło.

Okulary słoneczne

Okulary przeciwsłoneczne są rodzajem okularów ochronnych przeznaczonych pierwotnie do blokowania intensywnego światła słonecznego i światła oczywistego o wysokiej energii przed zranieniem lub dyskomfortem oczu. Okulary przeciwsłoneczne osłaniają oczy, działając jak ściana odbijająca promienie UV. Okulary przeciwsłoneczne blokują dostęp tych promieni do oka, chroniąc cię przed możliwymi obrażeniami lub utratą wzroku. Działa również jako element mody.

Parasole

Parasole to składane pokrowce trzymane przez drewniane lub metalowe pręty, które są zwykle mocowane na drewnianym, metalowym lub syntetycznym trzonie. Parasole to kompaktowe, ręczne narzędzia, które służą do ochrony przed deszczem i promieniami słonecznymi. Zmodernizowany parasol składa się z pierścieniowej osłony z tkaniny lub tworzywa sztucznego rozciągniętej na połączone pręty, które wychodzą ze środkowego trzonu.

Portfele

Portfele to małe, równe pudełko lub torba, które można wykorzystać do przechowywania tak drobnych, szczególnych rzeczy, jak papierowe pieniądze, karty kredytowe i dowody osobiste, dokumenty, zdjęcia, przepustki tranzytowe, karty firmowe i inne papierowe lub warstwowe karty. Portfele to wspaniałe dodatki, które mogą pomóc określić Twoją modę i stać się członkiem Twojej percepcji.

Więcej o modzie akcesoriów dziecięcych

Krawaty: Krawat to długi kawałek materiału, używany do dekoracyjnych wzorów przy szyi.
Ręczniki: Ręczniki to części garderoby służące do osuszenia twarzy po jej umyciu.
Maski na twarz: Maski na twarz służą do zakrywania ust, aby zapobiec drobnoustrojom obecnym w powietrzu.
Pasy: Pasy to paski ze skóry lub innego materiału noszone wokół talii w celu utrzymania lub podtrzymania odzieży.

Możesz kupić akcesoria dla dzieci od najlepszych zespołów, takich jak Adidas originals , Nike , Vans , Puma Select , New Era , Pepe Dżinsy , Napapijri

clouse menu Zamknij